Kanada dil okulu

 

 

KANADA DİL OKULLARI 

Kanada'nın dil okulları, İngilizce veya Fransızca öğrenmek ve eşsiz bir ülkede yaşamak için en iyi yerlerdir. Ne de olsa Kanada, insanlarımızın çeşitliliği, İngiliz ve Fransız ikili kimliği, doğal güzellikleri ve parkları ,  mükemmel akademik standartları ile dünyaca ünlüdür.Kanada dil okulları size yüksek kaliteli eğitim vererek tutarlı standartlar sunar. İster Kanada'nın Atlantik Kıyısı'nda, ister Batı Kıyısı'nda veya ikisi arasında herhangi bir yerde eğitim almayı tercih edin, dil okulu kalite güvenceleri sayesinde deneyiminiz olumlu olacaktır.

 

Dil okulu seçenekleri ve fırsatları

Kanada'da dil öğrenmek söz konusu olduğunda uluslararası öğrencilerin birçok seçeneği vardır. Kanada'da çalışırken İngilizce veya Fransızca öğrenebilir veya bir Kanada üniversite veya kolej programına girmenize yardımcı olacak dil kursları alabilirsiniz. Ayrıca İngilizce veya Fransızca öğrenmek ve kendi ülkenizde rekabet avantajı elde etmek isteyebilirsiniz.

Dil eğitimi için Kanada'ya gittiğinizde şunları bekleyebilirsiniz:

 • Odaklanmış bir yaklaşım
 • Sonuçları garanti eden yüksek kaliteli öğretim
 • İngilizce veya Fransızca öğrenmek için, böylece Kanada'da okuyabilir veya yaşayabilirsiniz

Kanada'nın dil okulları ülke genelinde mevcuttur. Bu, Fransızca konuşanlar arasında yaşadığınız bir yerde Fransızca öğrenebileceğiniz anlamına gelir. İngilizce öğrenmek istiyorsanız da aynı şey geçerlidir.

 

 

Kanada Akredite Dil Okulları

Kendiniz veya çocuğunuz için doğru dil okulunu ararken, Languages Canada tarafından akredite edilmiş dil okullarını arayın . Bu akreditasyon, okulların uluslararası kabul görmüş kalite güvence standartlarını takip ettiği anlamına gelir. Languages Canada, Kanada genelinde 225'den fazla dil okulunun bulunduğu bir dizine sahiptir .

Languages Canada akreditasyonu aşağıdakilere dayanmaktadır:

 • Öğrenci servisi
 • Öğretim Üyesi
 • Çalışma programı (müfredat)  
 • Pazarlama, tanıtım ve yönetim
 • Öğrenci kabulleri

Kanada Dil okullarının sunduğu program türleri şunları içerir:

 • İngilizce veya Fransızca test hazırlık (ortak testler şunlardır Cael , IELTS , TOEFL , TEF Kanada veya TCF
 • Yaz kampları
 • İş veya teknik İngilizce ve Fransızca
 • Kolej veya üniversiteye hazırlanmak için dil eğitimi
 • Dil Okulu ile bütünleşik işe yerleştirme ve çalışma programları 
 • İngilizce Öğretmeni yetiştirme programları (yaygın programlar arasında CELTA , TESL, TESOL veya CEFLE)

 

Kanada'da lise eğitimi sonrasındaki  yüksek öğretim , üniversite programlarına  girmek için dil becerileri çok önemlidir

 

Birçok dil okulu, uluslararası öğrencileri Kanada'daki kolej veya üniversiteye gitmeye hazırlar.Bir Kanada üniversitesinde veya kolejinde okumak için İngilizce veya Fransızca konuşabiliyor olmanız gerekmektedir 

 • İngilizce eğitim veren kolejler ve üniversiteler sizlerden ingilizce yeterlilik için ;  Yabancı Dil Testi (TOEFL), Uluslararası İngilizce Dili Test Sistemi (IELTS) veya Kanada Akademik İngilizce Dil Değerlendirmesi (CAEL) yeterliilik puanları isteyebilir.
 • Fransızca eğitim veren kolejler ve üniversiteler, öğrencileri bireysel olarak değerlendirir. Belirli bir üniversitenin veya kolejin ne gerektirdiğini öğrenmek için, katılmak istediğiniz okuldaki Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ile görüşmelisiniz.

Egitim gereksinimleri

Bir dil okuluna kaydolmak için İngilizce veya Fransızca beceri seviyenizi ölçmek için bir sınava girmeniz gerekir. Bu teste dayanarak, okul bir çalışma kursu önerecektir. Çoğu dil okulu, bir sömestr veya aylık kursa değil, haftalık eğitime dayalı kurslar sunar.

 

ILAC Kanada Dil Okulları  Hakkında 

ILAC Kanada Dil Okulu Toronto ve Vancouver'daki kampüsleri ile dünyanın en çok ödül alan İngilizce dil okullarından biridir.Ilac Kanada Dil Okulu  her yıl İngilizce eğitimi ve müşteri hizmetlerinde mükemmelliğe olan bağlılığıyla tanınmaktadır ve  75'ten fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlayarak, onu İngilizce öğrenmek için dünyanın en çeşitli okullarından biri haline getirir.

ILAC Dil okulları, Kanada'daki eğitim endüstrisindeki okulları denetlemek için atanan kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir. Tanınmış endüstri kuruluşları tarafından akreditasyonumuz, öğrencilerin haklarının korunmasına yardımcı olur.

ILAC Dil Okulu ekibi 40'tan fazla dil konuşur ve Kanada'da mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı sağlar. Öğretmenleri TESOL eğitimlidir ve üniversite diplomalarına sahiptir. Kanada'da ikinci dil olarak İngilizce öğretme konusunda yılların deneyimine sahiptirler.

ILAC Kanada Dil Okulları UNESCO'ya göre dünyada yaşanabilecek en iyi şehirlerden ikisi olan Toronto ve Vancouver'da modern, butik tarzı tesislere sahiptir. Kurumsal Sosyal Sorumluluk, kuruluşundan bu yana, eğitim yoluyla küresel barışı teşvik eden çok sayıda hayırsever çabayı desteklemiştir.

ILAC, 75'ten fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlayarak, onu İngilizce öğrenmek için dünyanın en çeşitli okullarından biri haline getirir. Ömür boyu sürecek arkadaşlar ve gerçekten küresel bağlantılar kuracaksınız.

 

Ilac Kanada Dil Okulu + Çalışma Programları  buradan cihazınıza  indirebilirsiniz 

 Katalog Fiyatları CAD  kanada doları  bazındadır

 

CLLC Kanada Dil Okulları hakkında

CLLC Kanada Dil Okulları Ottowa ve Toronto da bulunmaktadır. 2004 senesinde  kurulmuştur. CLLC dil okulları ekonomik dil programları ile öne çıkmaktadır. Her yeni gelen öğrenci, CLLC ve onlara sunduğu her şeyi öğrenmekle dolu dolu bir sabahın tadını çıkarır. Günlük programlar, etkinlikler, ulaşım ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılar verilmektedir. CLLC'nin Aktivite programı, eğlenceli ve rahat bir ortamda İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olur ve faaliyetleri haftada 7 gün gerçekleştirilir. 

CLLC'de aile yanında, yurtta veya kendi başınıza yaşama seçeneğine sahipsiniz. CLLC'nin Aile Yanı personeli, Toronto veya Ottowa da konaklamanızı sağlamak için her seçeneği keşfetmenize yardımcı olabilir. 

Sunulan Programlarlarıniçeriği 

Genel İngilizce:

Kanada Dil Okulları nın esnek Genel İngilizce Programı öğrencilere, haftada 25 saatlik ingilizce eğitim imkânı sunar . Genel ingilizce Programı öğrencilerin bireysel öğrenme haftalık seviye atlama ve mezuniyet olanağı ile esnek kurs programları sunmaktadır.

Kanada Özel amaçlı dil okulu

CLC Final 45 Programı :

CLLC’nin Özel programı olan Final 45, öğrencilere kendi ihtiyaçlarına göre program belirleme olanağı vermektedir. CLLC Dil okulu programına Öğrenciler, bireyselleştirilmiş eğitim planlarını kendi  ihtiyaçları doğrultusunda düzenleme fırsatına sahip olurlar. Her Final 45 konu başlığı iki hafta sürmektedir . 2 Hafta boyunca her öğrenci farklı konularda İngilizcesini geliştirme şansı elde etmektedir. Öğrenciler ister eksiklik duydukları bir alanlarda ( yazma - okuma - konuşma, dinleme vb), isterlerse de ilgi duydukları alanda ( işletme, edebiyat, futbol, fotoğrafçılık, film yapımı vb) ücretsiz seçmeli derslerimize katılabilir ve İngilizce kelime haznelerini farklı alanlarda geliştirme fırsatı elde ederler.

 

 

 

CLLC Kanada Yaz Okulu

CLLC Yaz Okulu Programı, İngilizcesini ilerletirken, dünyanın farklı ülkelerinden yeni arkadaşlar edinmek için birerbirdir. Kanada Dil Okulu  yaz kampı farklı yerler ve kültürler tanımak unutulmaz bir yaz tatili geçirmek isteyen 15-18 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmıştır .

Kanada dil Eğitimi programlarına katılan Öğrenciler Kanada’nın en heyecan verici 3 şehrinden birini seçebilir: Halifax, Ottawa ve Toronto. Her şehirde dil okulu bulunmakta olup yaz ve kış tatilleri boyunca öğrencilere unutulmaz bir macera ve sosyal aktivite olanağını, güvenilir ve eğitim ile birlikte sunmaktadır.

 

Kanada Dil Okulu ve Sertifika  Programları Katalogu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz

  

 

Kanada'da Yaşam 

Kanada Toronto Hakkında : Toronto, Kanada'nın en büyük şehridir ve 2,9 milyonluk nüfusuyla Kuzey Amerika'nın en kalabalık beşinci belediyesidir.Genellikle GTA olarak adlandırılan Greater Toronto Bölgesi, 6 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır.Toronto'nun sloganı “Gücümüz Çeşitlilik”tir. Dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olarak bilinen Toronto, geniş kültür, dil, yemek ve sanat yelpazesiyle övünür. Nüfusunun neredeyse yarısı göçmendir.Toronto 'da  çok  sayıda ingilizce dil okulları bulunmaktadır. 

 

Toronto, Güney Ontario'nun 'Altın Nal'ında bulunur: 8 milyon insan – Kanada'nın toplam nüfusunun dörtte birinden fazlası – bu yoğun nüfuslu bölgede yaşıyor.Şehir, büyük ölçüde düz bir arazide yer alır ve çok az tepe vardır. İklimi Great Lakes konumu tarafından kısmen ılıman olmasına rağmen , yazları biraz daha sıcak ve kışları oldukça soğuk olan Bordeaux ve Christchurch'ten daha aşırıdır.

Forbes Magazine, “Dünyanın Ekonomik Olarak En Güçlü Şehirleri”ni takip etmiş  ve Toronto'yu ilk on listesine dahil etmiştir. Forbes'a göre, Toronto gibi güçlü şehirler, ekonomilerinin büyüklüğü, öngörülen gelecekteki refahları, yaşam maliyetleri ve yaşam kaliteleri nedeniyle yatırım çekiyor. Forbes, Toronto'yu dünyanın en zengin ülkelerinden birinin ekonomik kalbinde yer alan ve 2020'ye kadar uğuldamaya devam etmesi öngörülen bir yer olarak tanımlamaktadır.

Forbes tarafından belirlenen diğer ekonomik açıdan en güçlü on şehir Londra, Hong Kong, New York, Tokyo, Chicago, Seul, Paris, Los Angeles ve Şanghay olmuştur. Toronto, Kanada'nın bankacılık/finansal sermayesi ve ana borsası Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nın evidir.

 

Kanada Vancouver Hakkında : Vancouver iklimi , Kanada standartlarına göre inanılmaz derecede ılımandır; kışları kolayca Kanada'nın büyük şehirlerinin en sıcak olanıdır. Ilıman kışlar, ılıman Pasifik Okyanusu ve kıtanın geri kalanından gelen soğuk kış havasını engelleyen Rocky Dağları'nın birleşik etkilerinin bir sonucudur.Vancouver'a yılda ortalama on bir gün kar yağar ve nadiren birkaç santimetreden fazla derinliğe ulaşır.Yazlar kuru, güneşli ve oldukça sıcaktır. 

Forbes'a göre, Vancouver dünyanın en temiz 10. şehridir.Karşılaştırmalar genellikle Vancouver ve Toronto arasında yapılır. Genel olarak, Vancouver daha rahat bir his ile Toronto'dan daha az telaşlı olarak karşımıza çıkıyor. Vancouver,  Kanada'ya ilk defa  gelen turistik amaç ile gelenler için aynı zamanda Vancouver  dil kursları sertifika programları katılımcıları için biçilmiş kaftandır. Ticari olarak Toronto'dan daha beyaz yakalı, hizmet odaklı, daha az endüstriyel bir havası var.

 

V.I.P. Kurs Kalan Süre
 • 00

  Gün

 • :
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye